Szkoła językowa Guliwer, Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOferujemy następujące kursy językowe:

• język niemiecki
  • język francuski
  • język hiszpański
  • język portugalski
  • język włoski
  • język arabski
  • Łacina
  • POLISH FOR FOREIGNERS

Szkoła Językowa GULIWER oferuje szereg kursów językowych na wszystkich poziomach nauczania. Gwarantujemy najwyższy poziom edukacji językowej. Proponujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w małych grupach (max. 10 osób). Przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE) oraz egzaminów TELC, IELTS, TOEIC, DELF, CELI.

Oferujemy również zajęcia językowe dla studentów wszystkich kierunków jak i „szyte na miarę” szkolenia językowe dla firm.

Prowadzimy zajęcia w trybie stacjonarnym i online.

• Zajęcia indywidualne– 60 minut – częstotliwość zajęć według życzenia klienta
  • Kursy dla dorosłych– 70 godzin, spotkania raz w tygodniu po 1, 5 godziny
  • Kursy dla młodzieży- 70 godzin, spotkania raz w tygodniu po 1, 5 godziny.
  • Kursy dla dzieci– spotkania raz lub dwa razy w tygodniu po 45 min w zależności od wieku dzieci
  • Kursy dla firm – kursy „szyte na miarę” – częstotliwość i sposób prowadzenia zajęć według wymagań klienta

Zaufały nam następujące firmy i instytucje:

oraz: